Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Торгові марки

«Ліга Інструмент» представляє більше 80 торгових марок інструменту

 Вибір будь-якого інструменту починається з вибору його торговельної марки. При цьому, ім'я знаменитого бренду ніколи не викликає сумнівів у якості товару. Зверніть увагу на наш асортимент, який представлений тільки перевіреними торговими марками з бездоганною репутацією, перелік яких в повному обсязі дивіться вище. Асортимент якісної продукції більш ніж вісімдесяти брендів приємно дивує і відповідає вимогам найвибагливіших клієнтів!

«Ліга Інструмент» - офіційний дилер більшості відомих торгових марок

 Співпраця зі світовими брендами є предметом нашої особливої гордості. Головна перевага «Ліга Інструмент» як офіційного дилера - це гарантована якість і оригінальне походження товару, яке підтверджується необхідними сертифікатами. До кожного товару, придбаного в інтернет-магазині, надається гарантія виробника, що означає право гарантійного обслуговування в офіційних сервісних центрах. Більше того, ми надаємо унікальну можливість взяти висококласний, брендовий інструмент напрокат. Продаючи товари провідних виробників, ми кваліфіковано підходимо до процесу здійснення продажів. Наші співробітники постійно вдосконалюють свою майстерність, вивчаючи технологічні нововведення і навчаючись у виробників. Менеджери компанії «Ліга Інструмент» беруть участь у професійних семінарах і майстер-класах, їздять на виставки інструментів та обладнання, вивчають новинки технологій. Наші покупці завжди можуть бути впевнені, що продавці-консультанти «Ліга Інструмент» нададуть вичерпні відомості з будь-якого товару.


«Ліга Інструмент» пропонує надійний товар від відомих брендів за розумною ціною

 Цінова політика офіційного дилера завжди базується на стратегіях торгових марок, продукцію яких він реалізує. Таким чином, ми прагнемо зробити так, щоб брендовий інструмент став доступним для кожного покупця, підтримуючи оптимальне співвідношення ціни і якості пропонованого товару. Така стратегія «Ліга Інструмент» заслуговує довіру відомих виробників і допомагає залучати все більше постійних покупців.
 Кожен покупець зробить оптимальний вибір серед безлічі торгових марок, які представлені в інтернет-магазині «Ліга Інструмент». Наш асортимент постійно вдосконалюється і поповнюється різними новинками від виробників. Каталог інструментів містить близько 9000 моделей: від гайки до генератора. На сайті ви з легкістю знайдете, порівняйте і замовите з доставкою інструменти для виконання будь-якої роботи! Ми дбайливо передбачили все для вашого успіху. Компанія «Ліга Інструмент» прагне до того, щоб ви якомога легше, швидше і якісніше, виконували свою роботу, насолоджуючись робочим процесом, що гарантують наші висококласні інструменти.
// /*