Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Яку краще вибрати пилу для побутового та професійного використання?

Затіваючи ремонт потрібно ретельно все обдумати. Це стосується навіть найменших дрібниць. Ви маєте бути особливо уважними при підборі будівельних матеріалів та обладнання.

У Вас мають бути пристрої, які не тільки змішують речовини, з’єднують між собою різні деталі, а ще які здатні розрізати будь-який матеріла. Для цього й існують пили дискові.

Це вважається одним з найсерйозніших обладнанням, яке здатне розрізати такі матеріали:Дискова пила

  • дерево;

  • пластик;

  • м’які метали.

Вона легко справляється з будь-якою товщиною. На якість роботи це зовсім не впливає. Перед початком використання все ж варто прочитати технічні характеристики, щоб не зіпсувати матеріал та обладнання.

Абсолютно всі моделі можна розділити на професійні та побутові. Звісно, що потужність професійних варіантів значно більша. Значить вони можуть справлятися з величезним обсягом роботи довгий період часу. На побутові покладається менше навантаження, тому й технічні характеристики трохи слабші. Але по якості виконання нічим не поступаються.

Що впливає на вибір інструментів?

Взагалі при виборі обладнання для розпилювання варто звертати увагу на такі характеристики:

  • потужність;

  • обертання диска;

  • швидкість;

  • система управління

  • глибина розрізу.

Якщо Ви плануєте працювати з маленькими предметами, то зовсім не підійде масивне обладнання. Ви не зможете нормально їх розрізати. Для матеріалів з достатньою товщиною розмір диска має відповідати всім параметрам.

Перед покупкою уважно вивчайте всі характеристики. Особливо звертайте увагу на глибину пропилу. Їх розрізняють три види. Мінімальні показники легко справляться з нетовстим матеріалом. Як правило, такі інструменти використовують дуже рідко і тільки в домашніх цілях. Якщо плануєте робити ремонт у себе в будинку, придбайте відповідне обладнання середнього класу. Для професійних робіт підбирайте інструменти відповідного класу. Вони мають без проблем розрізати дерево, метал чи інші матеріали.

З нашим інтернет-магазином Ви без проблем придбаєте обладнання для будь-яких робіт. При необхідності звертайтесь за допомогою до наших консультантів. Вони зможуть підшукати все необхідне. Вам головне чітко вказати для яких цілей Ви купуєте інструменти: домашнє використання чи професійна необхідність. Ціни приємно здивують своєю лояльністю.

// /*