Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Які бувають різновиди молотків?

Кожен чоловік має у своєму домі набір будівельних інструментів. Навіть якщо він цим професійно не займається все одно має деякі з них. Все одно в домі щось зламається і потребуватиме термінового ремонту.

В таких випадках під рукою варто мати певний набір. Обов’язково сюди треба купити молоток. Без нього ніяк не обійтись.

Це один із найпопулярніших і найнеобхідніших інструментів у господарстві. Без нього неможливо зробити жодний ремонт. Та і професійні будівельники без нього як без рук.

Взагалі це вид інструмента можна розділити на декілька основних різновидів за функціональним призначенням:

  • обценьки;

  • кирочки;

  • бойки.

Чим відрізняються моделі?Різновиди молотків

Обценьки ідеально підходять для домашнього використання. З їх допомогою не тільки забивають цвяхи, а ще їх висмикують. З другої сторони основи є дві дуги, якими зручно діставати цвяхи з будь-якої поверхні.

Кирочки найчастіше використовують для обстукування плитки, каменю чи дерева. Ними користуються теслі та муляри для зручності роботи.

Моделі з бойком ідеально підходять для столярних робіт. Сама основна частина може мати різну форму (квадрат, круг) в залежності від призначення. На них зовні схожі топірці. Їхня зворотна сторона розплющена і заточена. Так досить легко розрубати нетовстий матеріал.

Крім вищеперерахованих різновидів пропонують ще варіанти, які не відскакують від поверхні. Найчастіше їх використовують для робіт з металевими листами або для інших ситуацій, де вимагається точність. Всередині основи є металевий дріб, який переміщається в залежності від удару. Таким чином інструмент зовсім не відскакує від поверхні і дозволяє швидше виконати роботу.

Який краще взяти?

Як уже зрозуміло, кожен з цих варіантів має своє призначення. Тому підбирати їх потрібно відповідно до виду роботи. Якщо плануєте робити ремонт у себе в будинку, то краще мати одразу декілька основних моделей.

Маленький по формі інструмент варто використовувати для тонких цвяхів. Для забивання довших цвяхів краще підшукати трохи важчу модель.

Якщо вам терміново знадобився будівельний інструмент, то звертайтесь до нашого магазину. Тут знайдете все для будь-яких робіт. Скориставшись зручним каталогом досить швидко виберете потрібну модель. Кожен представлений товар в асортименті має опис характеристик та фото. На їх вивчення потратите зовсім небагато часу.

// /*