Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Як вибрати відповідний дриль?

Дриль, мабуть, є найпоширенішим електроінструментом, що застосовується на будь-якому виробництві, будівництві та ремонті. Дриль виконує роботи від свердління отворів в різних матеріалах до розмішування спеціальних будівельних розчинів і сумішей. Дриль також допоможе закрутити або викрутити шуруп або саморіз і навіть виконати шліфування за допомогою спеціальної насадки.

Виходить, що дриль - інструмент універсальний, і підібрати підходящу модель насправді не просто.Вибираючи дриль, слід врахувати періодичність та обсяг його роботи, тип інструменту (його специфіку і призначення), а також технічні показники. Тому вибирати дриль, на наш погляд, треба починаючи з найпростішого. Задайтеся такими питаннями: чи часто Ви будете використовувати дриль і яке навантаження він повинен витримувати? Таким чином Ви визначите який дриль Вам найбільш підійде: побутовий або професійний, все-таки вибір відповідного дриля прямо залежить від обсягів та інтенсивності запланованої роботи.

«Как выбрать подходящую дрель?

Побутовий дриль призначений для домашнього використання. Побутовий дриль зазвичай відрізняється багатофункціональністю та ергономічністю.

Професійний дриль, як правило, є найбільш потужним і зносостійким, відрізняється більш довгим періодом безперервної роботи. Всі професійні дрилі оснащені функцією удару.

Напівпрофесійний дриль являє собою побутовий дриль з підвищеним ресурсом потужності і запасом міцності, але такі моделі програють професійним інструментам в інтенсивності навантаження.

Тепер, коли ми врахували періодичність та обсяг роботи, яку виконуватиме дриль треба подумати над його специфікою.

Залежно від конструктивних особливостей дриль буває безударний і з функцією удару.

Дриль безударний

Висвердлює отвори в різних матеріалах обертовими рухами свердла.

Дриль ударний

Для просвердлювання особливо міцного матеріалу оснащений функцією руху свердла вперед і назад окрім звичайного обертального. Функція удару вмикається і вимикається, що дуже зручно і значно розширює можливості інструменту. Дриль з функцією удару знадобиться для створення виїмки або гнізда під електророзетку або кабельний канал, він має функціональні можливості і дриля, і перфоратора.

Залежно від призначення дриль буває кутовий, з функцією міксера, з функцією шуруповерта.

«Как выбрать подходящую дрель?

Дриль кутовий

Дриль кутовий спеціально призначений для того, щоб виконувати роботи у важкодоступних місцях. Відрізняється кутовою формою редуктора.

Дриль з функцією міксера

Застосовується для того, щоб розмішати будівельний розчин, наприклад цемент, гіпсову або лакофарбову суміш. Такий дриль відрізняється високим крутним моментом при низькій швидкості і може застосовуватися для свердління нетвердих матеріалів: дерева або пластмаси.

Дриль з функцією шуруповерта

Оснащений усіма стандартними функціями і додатково ще функцією закручування і викручування шурупів і саморізів. Найбільш широко дриль з функцією шуруповерта затребуваний на меблевому виробництві.

Залежно від джерела живлення дриль буває мережевий, акумуляторний.

Дриль мережевий

Це найпоширеніші інструменти, що працюють від звичайної електромережі. Характеризуються високою потужністю і простотою в експлуатації і техобслуговуванні.

Дриль акумуляторний

Працює на акумуляторній батареї. Характеризується меншою потужністю, ніж дриль мережевий і, крім того, вимагає підзарядки батареї.

«Как выбрать подходящую дрель?

Тепер, коли ми врахували періодичність та обсяг роботи, яку виконуватиме дриль і його специфіку, розглянемо важливі технічні характеристики, які можуть вплинути на вибір тієї чи іншої моделі.

Номінальна потужність

В першу чергу впливає на продуктивність інструменту. Може становити 300 - 1500 Вт Висока потужність дає можливість виконувати роботу швидше в більш широкому діапазоні завдань.

Кількість обертів

Цей показник забезпечує продуктивність дриля. Професійний дриль характеризується найвищим числом оборотів. Побутовий дриль цілком впорається з домашніми завданнями, володіючи швидкістю до 3000 обертів хвилину. Дуже зручно, якщо дриль оснащений функцією регулювання швидкості для досягнення найбільш ефективного режиму роботи.

Максимальний діаметр свердління

Така технічна характеристика визначається для захисту двигуна інструменту від перевантажень. Вибираючи відповідний дриль, обов'язково ознайомтеся з максимально можливим діаметром свердління, щоб не перевищувати його, і тоді Ваш інструмент буде служити Вам довго і надійно. Діаметр свердління визначається виробниками для роботи дриля з такими матеріалами як сталь, дерево, а для роботи ударного дриля максимальний діаметр свердління визначається для бетону і цегли.

Тип патрона

Патрон в дрилі може бути встановлений зубчастий або швидкозажимний. Тип патрона - це важлива характеристика, тому що тип патрона визначає кріплення свердла. Зубчастий тип патрона передбачає закріплення свердла за допомогою ключа, а швидкозажимний - за допомогою зусилля руки. Обидва типи забезпечують високу якість затиску, тому вибираючи відповідну дриль виходьте повністю зі своїх вподобань.

Підібравши підходящий дриль, відразу подумайте про витратні матеріали, що можуть Вам знадобитися для роботи з інструментом. Мова йде про свердла, біти, насадки, коронки, які найкраще придбати відразу, купуючи дриль.

У нашому каталозі представлено широкий вибір дрилів від провідних світових виробників електроінструменту. У нас Ви знайдете дриль DeWalt, Mega, Makita, Metabo, Black & Decker, Stanley та інших, не менш знаменитих виробників. DeWalt і Metabo особливо славляться своїми професійними моделями дрилів. Makita і Black & Decker відомі обширної лінійкою побутового класу. Ми пропонуємо тільки високоякісний, надійний інструмент і надаємо на кожну модель офіційну гарантію виробника.

Сподіваємося наші поради стали хорошою підказкою в тому, як орієнтуватися у великій різноманітності моделей, і тепер Ви з легкістю замовите підходящий дриль в нашому каталозі!

«Как выбрать подходящую дрель?
// /*