Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Як відрізнити професійний інструмент від побутового?

Основний напрямок нашої діяльності - це продаж побутового та професійного електро-, бензо-, акумуляторного інструменту. Працюючи з нашими клієнтами, ми не раз переконалися, що не всі уявляють, як відрізнити професійний інструмент від побутового та підібрати оптимальну модель, яка підходить для виконання певних завдань. Тому в даній статті ми розкриємо головні відмінності між інструментами побутового та професійного класу, тим самим полегшуючи вибір багатьом нашим користувачам.

Для початку підказкою буде саме визначення: «професійний», що означає «пов'язаний з професією». Тобто професійний інструмент призначається для того, у кого робота з інструментом - це професія, за допомогою якої заробляються гроші. Тож професійний інстумент призначений для використання протягом цілого робочого дня по 6-8 годин на добу, а можливо і довше.

Як відрізнити професійний інструмент від побутового?

Побут за визначенням означає повсякденне життя або загальний уклад життя. Це означає, що побутовий інструмент в основному використовується для вирішення домашніх питань або для облаштування житла. Побутовий інструмент використовується лише в разі виникаючої час від часу необхідності і не призначається для інтенсивної експлуатації.

Зовні побутовий інструмент може бути дуже схожим на професійний інструмент, але у нього інші можливості і технічні характеристики, наприклад менша потужність і тривалість безперервної роботи. Така характеристика як продуктивність для інструменту побутового класу не має особливого значення.

Наступну підказку, по якій можна відрізнити професійний інструмент від побутового дають виробники, які самі підрозділяють свою продукцію на побутовий та професійний інструмент за допомогою кольорового маркування. Наприклад «Bosch» випускає професійний інструмент синього кольору, а зеленого кольору - побутовий.

Як відрізнити професійний інструмент від побутового?

Внутрішньо дві групи принципово розрізняються матеріалом виготовлення основних технічних вузлів: редуктора, шестернею, і інших механізмів. Професійний інструмент містить більше металевих деталей в конструкції, за рахунок чого він коштує дорожче і важить більше, але, разом з тим, така конструкція обумовлює високу міцність і надійність професійного інструменту.

Отже, підсумуємо ключові особливості за якими можна відрізнити професійний інструмент від побутового:

  • професійний інструмент відрізняється вузькоспеціалізованою функціональністю, на відміну від побутового, який, як правило, поєднує відразу кілька функцій;
  • професійний інструмент можна відрізнити по корпусу, який частково або повністю зроблений з металу, і по більш тяжкій вазі;
  • професійний інструмент від деяких виробників виділяється кольоровим маркуванням;
  • професійний інструмент коштує дорожче, ніж побутовий.

Враховуючи, все вищевикладене, вибирайте інструмент виходячи з частоти його передбачуваного застосування та обсягу передбачуваних робіт. Якщо Вам потрібен хороший побутовий інструмент, зверніть увагу на торгову марку Black&Decker, а якщо потрібен висококласний професійний інструмент вибирайте Makita, DeWALT, Metabо. Тим не менш, деякі виробники врахували такий нюанс, що навіть для побутових потреб краще купувати інструмент з деяким запасом по потужності, щоб він не перегріваючись працював з мінімальним зносом. Ці виробники пропонують напівпрофесійний інструмент, наприклад торгова марка INTERTOOL пропонує модельний ряд напівпрофесійного інструменту STORM, який в широкому асортименті пропонується в нашому інтернет-магазині.

Вдалого вибору, друзі! Купуйте високоякісний побутовий і професійний інструмент у нас, а ми порадуємо Вас доступною ціною, відмінним сервісом і швидкою доставкою!

// /*