Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Вибираємо тачки садові та будівельні

Середина осені – це пора приведення в порядок садово-городнього або дачного господарства, коли необхідно вивезти сміття та опале листя, зібрати з грядок останній урожай і остаточно приготувати сад і город до зими. У таких справах завжди виручає тачка на колесах. Вибираємо тачки садовіТому якщо Ви ще не придбали такий корисний садовий інвентар, саме час подумати про його купівлю.

У нашому інтернет-магазині продаються тачки садові і будівельні у великому асортименті. «Ліга Інструмент» пропонує тачки садові різної вантажопідйомності і об'ємом кузова від 65 л до 250 л, як з одним, так і з двома колесами. У нашому каталозі представлені тачки садові та будівельні від таких виробників як Intertool, Vitals, Virok, Фермер.

Звичайно, на перший погляд, може здатися, що тачки садові являють собою абсолютно нехитрі конструкції, при виборі яких усе зрозуміло без утруднень. Але вибираючи тачки садові, все-таки варто врахувати кілька нюансів. Тачки садові мають ряд технічних характеристик, на які необхідно звертати увагу при виборі. Це показники загальної ваги, вантажопідйомності, місткості, матеріал виготовлення, кількість коліс в конструкції, наявність підшипників.

Вантажопідйомність

Спочатку, тачки садові підбираються залежно від виду та кількості вантажу, який планується переміщати в тачці. Показник вантажопідйомності вимірюється в кілограмах. У нашому інтернет-магазині продаються тачки садові та будівельні з вантажопідйомністю в межах від 65 кг до 200 кг.

Обсяг кузова

Обсяг кузова тачки показує її місткість в літрах. У нас у продажу Ви знайдете тачки садові місткістю 65 - 250 літрів.

Кількість коліс

Вибираємо тачки садові

Тачки садові з одним колесом зазвичай більше навантажують руки і спину при роботі. Тому в них зовсім нелегко перевозити особливо важкі вантажі або речовини. Зате тачки садові з одним колесом дуже маневрені, зручно розгортаються в будь-яких напрямках і є просто незамінними при роботі на вузьких стежках або грядках. Це і є головна перевага, якою володіють тачки садові, одноколісні. Такі тачки садові є максимально ефективними на нерівній поверхні або в обмеженому просторі.

Двоколісні тачки садові характеризуються більшою стійкістю, ніж одноколісні, але при цьому зберігають хорошу маневреність. Тому вони розраховані на перевезення важких вантажів, основне навантаження при транспортуванні яких йде не на спину і руки, а на колеса.

Особливу увагу зверніть на колеса тачки. Садові та будівельні тачки можуть бути оснащені пневматичними (надувними) колесами або з цілісного шматка гуми або пластику. Пневматичні колеса, на відміну від коліс з цілісного шматка гуми або пластику, характеризуються більш довгим терміном служби, кращою прохідністю, м'якістю ходу. Наш інтернет-магазин пропонує тачки садові та будівельні виключно з пневматичними колесами.

Матеріал виготовлення

Вибираємо тачки садові

Тачки садові та будівельні можуть мати пластиковий, алюмінієвий або сталевий кузов. Пластик і алюміній не іржавіють. Однак пластик може зламатися від великого навантаження, тому великі тачки садові і особливо будівельні тачки повинні бути оснащені тільки алюмінієвим або сталевим кузовом з антикорозійним покриттям. Якщо Ви пригледіли тачки садові зі сталевим кузовом, як оптимальний варіант для свого господарства, дивіться, щоб кузов був краще цільний, а не зварений з кількох частин. Цілісний кузов відрізняється більшою міцністю і довговічністю.

Вибираючи відповідну тачку, зверніть увагу не тільки на матеріал виготовлення, але й на форму кузова. Наприклад, для транспортування сипучих речовин або сміття, буде більш зручним глибокий кузов зі скошеним бортом, що спрощує процес висипання.

Тачки садові можуть відрізнятися за типом рукоятки. Рукоятка тачки може бути Н-подібна або П-подібна. Зручно, щоб рукоятка, в місці захоплення рукою була покрита гофрованої гумою або пластиком, для запобігання виникнення мозолів.

Чим тачки садові відрізняються від будівельних?

Тачки садові характеризуються більш легкою вагою конструкції, меншою вантажопідйомністю і більш низькою ціною. Будівельні тачки розраховані на більш високі навантаження, вони відрізняються більш важкою і масивною конструкцію і більшою вантажопідйомністю, а також більш високою вартістю. Будівельні тачки добре пристосовані для того, щоб перевозити будівельні суміші, гравій, різні будматеріали. Будівельні тачки сконструйовані так, щоб доставляти важкий вантаж, не травмуючи спину.

Тепер, знаючи всі перераховані особливості тачок для саду та будівництва, приступайте до вибору: Тачки садово-будівельні.

Приємних покупок!

// /*