Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Снігоприбиральна машина: робимо вибір

 1. Вибираємо вид снігоприбиральної машини
 2. Вибираємо оптимальні технічні характеристики снігоочисника
 3. Вибираємо снігоприбиральну машину по торговій марці

Ось і настав час, коли снігопад не тільки створює новорічний настрій та святкову атмосферу, але і приносить багато турбот, пов'язаних з прибиранням снігу. Тому сьогоднішня публікація присвячується вибору сезонного, але дуже корисного устаткування - снігоприбиральної машини.

Снігоприбиральна машина: робимо вибір

Багато хто з жителів приватного сектора впродовж тривалого часу прибирають сніг своїми силами за допомогою звичайної лопати. Не наважуючись витратитися на снігоочисник, люди орудують лопатами на значних площах прибирання, розчищаючи стежку до хвіртки, проїзд до гаража, внутрішній двір. Це відбирає багато часу і сил. Гарна снігоприбиральна машина значно полегшить таку нелегку роботу. Снігоочисник стане надійним помічником у виснажливій праці, і вам не буде шкода, що ви його купили. А для комунальних служб і спортивних майданчиків або футбольних полів снігоприбиральна машина - це не розкіш, а необхідність.

Підбирати необхідний снігоприбирач, потрібно починаючи з визначення масштабів роботи, яку йому доведеться виконувати, розмірів ділянки, з якої потрібно буде прибирати сніг, щільності самого снігу (одна справа м'який, щойно випавший сніг, інше - злежалий, зледенілий). Для прибирання різних за розміром ділянок і різного за якістю снігу призначені різні види снігоприбиральних машин з різними технічними характеристиками, які розглянемо докладніше.

 • Вибираємо вид снігоприбиральної машини

  Снігоприбиральна машина: робимо вибір

  Несамохідна снігоприбиральна машина

  Несамохідна снігоприбиральна машина пересувається шляхом штовхання, призначена для того, щоб щодня прибирати щойно випавший сніг біля приватного будинку. Такий снігоочисник впорається з важкодоступними місцями і очистить від снігу невелику територію. Несамохідна снігоприбиральна машина відрізняється легкою вагою, компактними розмірами, малошумністю, невисокою ціною і невеликою потужністю. Як приклад несамохідної снігоприбиральної машини, наведемо відмінну модель електричного снігоприбирача Stiga ST1145E, що вже став нашим хітом продажів. Потужність моделі становить 1800 Вт, захоплення снігу 45 см, глибина снігу 25 см, викид 1-6 м. Снігоприбиральник оснащений гумовим шнеком і являє собою класику снігоприбиральної техніки.

  Самохідна снігоприбиральна машина

  Снігоприбиральна машина: робимо вибір

  Самохідна снігоприбиральна машина пересувається самостійно, відрізняється підвищеною потужністю і здатна очистити велику територію від обмерзлого, важкого снігу, для чого оснащується зазубреними шнеками. Самохідна снігоприбиральна машина може пересуватися за рахунок коліс або гусениць, які забезпечують найкраще зчеплення на нерівному ландшафті або гористих схилах. Самохідна машина для очищення снігу крім зубчастого шнека, як правило, оснащена крильчаткою, що подрібнює сніг і лід в дрібну крупу і викидає її на пристойну відстань. Крильчатка і шнек забезпечують двоступеневу роботу снігоприбирача, за рахунок якої він ефективно прибирає щільні, важкі замети. Прикладом такого потужного, ефективного снігоочисника може служити модель Husqvarna 5524ST. Ця продуктивна снігоприбиральна машина за короткий проміжок часу здатна розчистити велику територію від громіздких заметів.

 • Вибираємо оптимальні технічні характеристики снігоочисника

  Двигун снігоприбиральної машини

  Снігоприбиральна машина може працювати на бензині або електриці. Бензинова снігоприбиральна машина зазвичай оснащена двох-або чотиритактним двигуном. Для двотактного двигуна характерні деякі мінуси в роботі, як наприклад утворення великої кількості вихлопних газів. До того ж, суміш з палива і олії для двотактного двигуна потрібно готувати самостійно. Для чотиритактного двигуна підходить бензин А-92 або А-95. Масло потрібно заливати в картер приблизно раз на сезон роботи агрегату. Двигун внутрішнього згоряння заводиться вручну за допомогою пускового троса або електростартера.

  Електрична снігоприбиральна машина не зможе працювати без джерела електроживлення, а електропривод менш потужний у порівнянні з бензиновим. Але він має і переваги: недорогу вартість і простоту в обслуговуванні. Бензинова снігоприбиральна машина коштує дорожче і потребує кваліфікованого техобслуговування, зате її потужність дозволяє впоратися з масивними сніговими завалами.

  Потужність снігоочисника

  Снігоприбиральна машина: робимо вибір Снігоприбиральна машина: робимо вибір

  Потужність снігоприбирача - найважливіша характеристика, яка в цілому і визначає вибір відповідної моделі. Чим могутніше снігоприбиральна машина, тим вона продуктивніше. Тому якщо снігоочисник потрібен для періодичної роботи на невеликій присадибній ділянці, відмінно підійде модель Stiga ST 1151 P з потужністю 2,6 кВт і викидом снігу 6 м. Снігоприбиральна машина Stiga ST 1151 P рекомендується для видалення свіжого снігу на присадибній ділянці, дбайливого очищення доріжок і тротуарів. Прогумований шнек забезпечує делікатне прибирання сніжної маси.

  Якщо необхідно якісно очистити від снігових завалів півтора гектара землі, рекомендуємо звернути увагу на більш потужну модель снігоочисника Husqvarna ST 268EPT з потужністю 6,3 кВт і дальністю викиду снігу 15 м. Це високопродуктивна і потужна снігоприбиральна машина з міцними, масивними шнеками, електричним запуском і зручною системою управління. За вартістю така потужна техніка для прибирання снігу обійдеться, звичайно, дорожче, ніж модель любительського класу.

  Матеріал жолобу для викиду снігу

  При виборі снігоочисника подивіться, з чого виготовлений жолоб для викидання снігу. Він може бути металевим або пластмасовим. Металевий жолоб важче пластмасового, крім того він вібрує і деренчить при роботі. Але метал ніколи не замерзне і не потріскається, на відміну від пластмаси, що не виносить температурні перепади. Тому пильно потрібно стежити, щоб сніг ні в якому разі не накопичувався і не замерзав усередині пластмасового жолобу, який може бути вирваний з апарату вилітаючим зі швидкістю 80 км / год подрібненим снігом.

  Ширина захоплення снігу

  Ширина захоплення снігу є важливим показником роботи снігоприбиральної машини. Чим більше ширина ковша снігоочисника, тим більшу ділянку він зможе обробити за меншу кількість часу. Несамохідна снігоприбиральна машина, як правило, характеризується шириною захвату снігу до 60 см, а самохідний снігоочисник характеризується шириною захвату в межах 100 см.

  Спосіб пересування снігоприбирача: гусеничний або колісний

  Гусенична снігоприбиральна машина забезпечує найміцніше зчеплення з поверхнею, особливо якщо місцевість нерівна, гориста, розташована під нахилом. Гусенична снігоприбиральна машина буде незамінною при збиранні твердого, злежалого снігу.Колісна снігоприбиральна машина відмінно підходить для використання на рівній поверхні, де можна розвинути високу швидкість і є місце для маневрування.

  Конструкція і матеріал шнеків

  Конструкція і матеріал, з якого виготовлені шнеки снігоприбирача, заслуговують особливої уваги при виборі підходящої моделі. Шнеки являють собою гострі ножі, які при роботі снігоприбирача врізаються в сніг і викидають його в крильчатку або відразу в жолоб, залежно від конструкції моделі. Тому шнеки повинні мати виразні зубці, щоб врізатися в важкий, сніг, що злежався і дробити його. Несамохідна снігоприбиральна машина, призначена для прибирання м'якого снігу на невеликій території, може бути оснащена прогумованим шнеком, що не псує покриття на доріжках. На більш потужних моделях снігоприбирачів для роботи зі снігом і льодом високої щільності встановлюються металеві шнеки.

  Наявність електрозапуска

  Снігоприбиральна машина з електрозапуском дуже зручна. Такий агрегат можна спокійно зберігати в неопалюваному приміщенні, і навіть якщо ви забудете його на вулиці, за допомогою електрозапуска можна без проблем завести снігоприбирач після довгого перебування в умовах низьких температур.

  Додаткове оснащення снігоприбиральної машини

  Сучасні моделі снігоприбирачів часто оснащені дуже корисними пристосуваннями, які роблять роботу з машиною набагато комфортніше. Зверніть увагу, чи є в комплектації моделі, що сподобалась, підігрів ручок, електростартер, галогенна лампа для цілодобової роботи, протектори від буксування.

 • Вибираємо снігоприбиральну машину по торговій марці

  Сьогодні на ринку пропонується великий вибір снігоприбирачів, що виготовляються різними компаніями. Ми рекомендуємо снігоочисники від провідних торгових марок виробників снігоприбиральної техніки HUSQVARNA, McCulloch, STIGA,MEGA.

  Снігоприбиральна машина Husqvarna - це монументальний, надійний високоергономічний агрегат, виготовлений у Швеції. Всі моделі даного виробника оснащені американським двигуном Briggs & Stratton для роботи в складних кліматичних умовах, а також для інтенсивної експлуатації. Мають відмінні технічні можливості. Husqvarna славиться найякіснішим і забезпеченим запчастинами сервісом серед інших виробників. Снігоприбиральна машина Husqvarna є технікою преміум класу, тому у виробничій лінійці агрегатів для прибирання снігу немає дешевих моделей.

  Снігоприбиральна машина McCulloch - професійна машина виробництва США для прибирання великої кількості снігу з великої території. Всі моделі снігоочисників McCulloch оснащені зимовими модифікаціями бензинових двигунів Briggs & Stratton, восьмишвидкісною коробкою передач, системою антиналипання снігу в каналі викиду, двоступінчатими шнеками, які здатні прибирати навіть заледенілий сніг. Вибираючи снігоочисник McCulloch, будьте впевнені, що широкі зимові протектори запобіжать пробуксовці машини. Окремим бонусом снігоприбиральної техніки McCulloch є додаткова оснатка деяких моделей галогенними лампами.

  Снігоприбиральна машина: робимо вибір

  Снігоприбиральна машина Stiga - це потужний, високонадійний та продуктивний агрегат для прибирання складних снігових завалів. Снігоприбиральна машина Stiga випускається в Швеції та США, оснащується італійським двигуном GGP або американським Briggs & Stratton. Торгова марка Stiga створила найбільш різноманітну виробничу лінійку снігоприбиральної техніки з продуманим виконанням кожної моделі. Самохідні агрегати Stiga мають функцію фрикційної трансмісії: 6 швидкостей вперед і 2 швидкості назад, що дозволяє дуже ефективно і маневренно їх використовувати. Жолоб для викиду снігу регулюється дистанційно і дає можливість настроювати дальність викиду снігу на 1-16 м.

  Снігоприбиральна машина Mega –довговічний і надійний італійський снігоприбирач. Легко справляється з величезними сніговими завалами. Завдяки широкій ширині захоплення снігу працює на обширних майданчиках, де може з легкістю розчистити сніг в короткі терміни. Снігоприбиральна техніка Mega оснащена восьмишвидкісною коробкою передач, шинами з самоочисними протекторами від пробуксовки. Більшість моделей можна використовувати цілодобово і в будь-яку погоду, за рахунок встановленого галогенного ліхтаря та підігріву рукоятки управління.

На закінчення статті, підсумуємо, що ми розповіли вам про основні види снігоприбиральних машин, а також їх технічні характеристики та особливості оснастки снігоприбиральної техніки різних виробників. Ми порекомендували хороші моделі снігоприбирачів, які у нас продаються. Тому, дуже сподіваємося, що ця зима порадує нас снігом, а ви порадуєте себе покупкою снігоприбирача в «Ліга Інструмент»!

// /*