Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Правила підбору обладнання для виготовлення бетонних сумішей

Сфера будівництва стає все більш популярною. Це стосується не лише промислової діяльності. Адже кожен хоч раз в житті робив ремонт в квартирі чи на дачі.
В багатьох випадках для проведення різних видів робіт будуть потрібні бетонні суміші. Приготування їх вручну особливо в великій кількості просто неможливе. Для цього потрібно мати спеціальне обладнання. З цієї задачею як раз справляються бетонозмішувачі ціни яких будуть залежати від вибраного типу.
Це машина, яка змішує між собою різні компоненти для приготування бетонного розчину. Всі речовини засипаються у спеціальний барабан, який від роботи мотора починає крутитися. Так і виходить процес приготування розчину.Бетономешалки
Якщо фронт робот невеликий, то краще орендувати таке обладнання на певний період будівництва. Якщо роботи розраховані на довго, то вигідніше придбати власну машину.

Критерії вибору

Сучасний будівельний ринок пропонує своїм користувачам величезний вибір асортименту, який відрізняється такими характеристиками:
  • об’єм барабана;
  • потужність;
  • принцип роботи;
  • виробник.

На більшість з цих чинників впливає обсяг заданих робіт. Для невеликого будівництва на власній ділянці Вам може вистачити й мінімальних характеристик. Не варто переплачувати зайві кошти. Одна людина дуже легко справиться з усіма задачами. Для масштабних задач Вам знадобиться обладнання с більшою потужністю, яке зможе за раз приготувати достатню кількість суміші.
Якщо Ви плануєте використовувати обладнання довгий час без вимкнення, то потужність має бути не меншою ніж 1000 Вт. Просто через величезний обсяг роботи зламається мотор, якщо цей критерій не буде відповідати навантаженню. Та і суміш якісно не приготується.
Принцип роботи теж впливає на вибір. Через різну дію в результаті виходить зовсім інша бетонна речовина. Вона не є універсальною, тому для різних будівельних робіт зовсім не годиться.
Ще одним фактором підбору вважається виробник. На ринку представлені вітчизняні та зарубіжні моделі. Їхня якість може відрізнятися одна від одної, тому уважно вивчайте всі характеристики.
В нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти обладнання для приготування бетонних сумішей з різними характеристиками. Просто вкажіть всі необхідні критерії і Вам підберуться необхідні моделі. Ви завжди можете скористатись допомогою консультантів.
// /*