Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Повітродувки для саду: види, особливості вибору, огляд моделей

 1. Конструкція і принцип роботи повітродувки
 2. Режими роботи повітродувки
 3. Види повітродувок
 4. Вибір підходящої моделі повітродувки

Сьогоднішню статтю присвятимо найбільш затребуваному садовому інструменту в осінню пору року - це садовий пилосос або повітродувка. Повітродувка використовується в садах і на присадибних ділянках для прибирання опалого осіннього листя, старої, скошеної трави, дрібного сміття. Розглянемо види повітродувок, критерії їх вибору, а також деякі моделі, які пропонуються в «Ліга Інструмент».

Повітродувки для саду: види, особливості вибору, огляд моделей
 • Конструкція і принцип роботи повітродувки

 • Конструкція повітродувки включає всмоктувальну трубу, мішок для збору сміття і двигун. Крім того, повітродувка може оснащуватися ріжучими ножами, подрібнюючими сміття, що надходить по трубі в сміттєзбірник. За рахунок цього відбувається економія в сміттєзбірнику, можна більш якісно прибрати велику площу присадибної ділянки. Робота повітродувки здійснюється за рахунок обертання лопатей, які приводяться в рух двигуном. Під час обертання, лопаті створюють потужний повітряний потік. Залежно від режиму роботи, повітродувка нагнітає повітря або на «вдих», або на «видих». За допомогою генерації такого потужного потоку повітря, повітродувка прекрасно справляється з прибиранням садових доріжок, а також сміття у важкодоступних місцях. Повітродувка здатна значно полегшити прибирання власникам садової ділянки і повністю замінити традиційні віник і граблі. Як бачимо, конструкція повітродувки визначає режими, в яких здатний працювати цей корисний агрегат.

 • Режими роботи повітродувки

 • Режим повітродувки. Потужний потік повітря, який генерується повітродувкою під час роботи, здуває опале листя, каштани, гілки, траву та інше сміття у потрібному напрямку. Таким чином, повітродувкою зручно здувати з доріжок не тільки опале осіннє листя, але і сніг під час зимових місяців.

  Режим пилососа. Потужний потік повітря, який генерується повітродувкою під час роботи, всмоктує сміття через пластикову трубу в спеціальний мішок для сміття. Потрібно відзначити, що більшість моделей вдало поєднують як режим повітродувки, так і режим пилососа.

  Подрібнення сміття. Перед потраплянням сміття в сміттєзбірник повітродувки, воно перемелюється спеціальними ножами. Такий режим повітродувки тільки вітається, адже він економить не тільки вільний простір в сміттєзбірнику, але і створює гарне добриво для садових рослин.

 • Види повітродувок

 • Повітродувки бувають декількох видів, на які вони діляться залежно від методу енергоспоживання і функціональності.

  Залежно від енергоспоживання розрізняють:

  Повітродувки з електричним двигуном.

  Електричні повітродувки під час роботи передбачають обов'язкову наявність розетки поблизу, куди можна підключити провід агрегату. Довжина проводу електроповітродувки і визначає радіус її дії. Щоб збільшити радіус роботи повітродувки, можна використовувати подовжувач. Електрична повітродувка характеризується безшумною роботою, простотою управління і екологічною безпекою, але невисокою потужністю. Тому електричні повітродувки рекомендується вибирати для невеликих за площею ділянок.

  Повітродувки з бензиновим двигуном.

  Бензинові повітродувки відрізняються гарною мобільністю, високою потужністю, але, разом з тим, і високим рівнем вібрації та шуму під час роботи, який можна порівняти з ревом мотоцикла. Зате така бензинова повітродувка допоможе швидко прибрати велику територію.

  Повітродувки акумуляторні.

  Повітродувки акумуляторного типу дозволяють працювати без перерв не більше півгодини. Потім потрібно ставити інструмент на підзарядку. Тому при виборі акумуляторної повітродувки варто гарненько розрахувати розміри і час прибирання території.

  Залежно від функціональності розрізняють:

  Ручні повітродувки.

  Ручна модель повітродувки найкраще підійде для роботи на невеликій ділянці. Такі моделі, в основному, оснащуються зручною рукояткою і регульованим ременем для зручної роботи і транспортування інструменту. Ручні повітродувки зазвичай мають компактні розміри і невелику вагу.

  Ранцеві повітродувки.

  Такі моделі вважаються професійними, так як вони створюються виробниками для тривалого використання на великих територіях. У ранцевих повітродувках враховуються можливі складнощі на великих територіальних ділянках з електроживленням, тому вони оснащуються виключно бензиновими двигунами. Найбільш вагому частину обладнання в ранцевих варіантах повітродувки виконують у вигляді рюкзака із зручними закріплюючими ременями, що істотно заощаджує сили оператора і дозволяє маневренно пересуватися по території.

  Колісні повітродувки.

  Це найпотужніші агрегати для масового прибирання великих садово-паркових зон. Колісні повітродувки комплектують широкими насадками для прибирання листя з смуги шириною до 70 см, а обсяги сміттєзбірників в таких моделях доходять до сотень літрів. Колісні повітродувки часто оснащують серйозними ріжучими системами, гідними повноцінного подрібнювача сміття. А деякі виробники додають своїм моделям самохідності, оснащуючи приводом задні колеса, що особливо зручно, якщо машина відрізняється важкою вагою.

 • Вибір підходящої моделі повітродувки

 • Повітродувки представлені безліччю виробників. З найбільш популярних і надійних виробників можна виділити - Husqvarna , Makita , B&D , Stiga , Sadko , Vitals . Ми раді запропонувати повітродувки від перерахованих виробників в магазині «Ліга Інструмент». У нас можна вибрати побутові легкі електроповітродувки і потужні, професійні бензинові повітродувки. Підібрати оптимальний варіант допоможуть відповіді на наступні питання:

  • яка площа території буде оброблятися за допомогою повітродувки?

  • чи багато сміття доведеться прибирати, і якого роду буде сміття?

  • яка сума планується витрачатися на покупку повітродувки?

  Повітродувки для саду: види, особливості вибору, огляд моделей

  Для нетривалого за часом прибирання невеликої території може придатися аккумуляторна повітродувка Makita BUB182Z . Легка і зручна повітродувка цікава тим, що може переобладнуватися в потужний пилосос за допомогою спеціального обладнання.

  Повітродувки для саду: види, особливості вибору, огляд моделей

  Відмінна модель повітродувки для прибирання дачі та саду зі спеціально передбаченої функцією подрібнення - це B&D GW2810 . Сміттєзбірник даної моделі здатний вмістити до 50 літрів листя та сміття. Ця особлива модель може збирати навіть вологе сміття. Вона оснащена дисковим перемикачем швидкості для регулювання потужності, зручна в роботі, має невелику вагу.

  Повітродувки для саду: види, особливості вибору, огляд моделей

  Ще одна відмінна, універсальна модель пилососа-повітродувки Sadko SBE-2 600 від «Ліга Інструмент» є потужним обладнанням із зручними опорними роликами. Такий інструмент підійде і для того щоб прибрати садове сміття, і навіть сніг. Режим пилососа легко перемкнути на повітродувку одним поворотом спеціального важеля.

  Повітродувки для саду: види, особливості вибору, огляд моделей

  Потужна бензинова повітродувка MAKITA BBX7600 стане надійним помічником професіонала. Модель оснащена надійним чотиритактним двигуном, дає можливість тривалої, інтенсивної роботи на великих ділянках. А компактні розміри і простота в обслуговуванні, безсумнівно, стануть приємними моментами в роботі з цією повітродувкою.

  Якщо Ви вже визначилися з основними параметрами потрібної моделі повітродувки і підібрали кілька інструментів, вибирайте з них найбільш підходящу за ціною. Також ми рекомендуємо обов'язково подбати про придбання захисного одягу і маски для запобігання попадання пилу в очі і виникнення дрібних прикрих травм у процесі роботи з повітродувкою.

  Щодо придбання садової повітродувки повністю виправдало себе, прямо зараз звертайтеся до фахівців «Ліга Інструмент»!

// /*