Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Пневмоінструмент: переваги та недоліки

Пневмоінструмент відрізняється від усіх інших різновидів інструментів своїм принципом роботи, який полягає у використанні енергії стисненого повітря, що подається до двигуна інструменту від компресора по шлангу високого тиску.

«Пневмоінструмент: переваги та недоліки

Пневмоінструмент, як правило, включає компресор, повітряні фільтри, ресивери, шланги для повітря, лубрикатори. Головні технічні характеристики пневмоинструмента - це тиск і витрата повітря. Пневмоінструмент поділяють на два класи - інструмент індустріального та сервісного призначення. Індустріальний пневмоінструмент призначена для безперервної роботи довгий проміжок часу на знос. Сервісний інструмент призначений для середньоінтенсивної роботи. Він є найбільш застосовуваним в автосервісах, де в повітрі містяться пари горючих речовин і гази, і тому, ні в якому разі не можна, щоб виникали іскри в процесі роботи. Пневмоінструмент також можна використовувати при підвищеній вологості, так як він повністю виключає ризик ураження струмом, він ніколи не стане причиною пожежі або вибуху внаслідок короткого замикання..

Досвід застосування пневматичних інструментів у різних сферах діяльності показує масу переваг пневматики в порівнянні з іншим обладнанням, що зумовлює її принцип роботи та конструктивні особливості.

Пневмоінструмент: основні переваги

 1. Простота конструкції, відсутність тендітних деталей, складних електричних плат.
 2. Малошумність і компактні розміри.
 3. Несприйнятливість до запиленості, вологості і загазованості.
 4. Герметичність. Пневмоінструмент повністю виключає попадання абразивного пилу усередину конструкції, що часто є причиною виходу з ладу електроінструментів.
 5. Велика надійність труби пневмоінструменту у порівнянні з проводом або кабелем. Пневмоінструмент не виходить з ладу через перебої в подачі електроенергії.
 6. Робота без перерв тривалий проміжок часу.
 7. Прекрасна стійкість до перегріву і перевантажень. При появі зайвого повітря в системі, його просто стравлюють.
 8. Високий рівень безпеки в експлуатації.
 9. Не потрібен час для інерційного розгону, пневмоінструмент починає працювати відразу ж при подачі стисненого повітря.
 10. Менша стомлюваність від роботи, пневмоінструмент, як правило, більш легкий по вазі і менш вибагливий в експлуатації.

Поєднання цих якостей робить пневмоінструмент найбільш продуктивною технікою з мінімальними вимогами в обслуговуванні. Але поряд з цілим рядом значних переваг, обов'язково варто звернути увагу на деякі нюанси експлуатації пневматичного інструменту, які ми віднесемо до розряду недоліків

Пневмоінструмент: основні недоліки

 1. Невисокий ККД системи. Хоч пневматика і характеризується високою продуктивністю, але і енергії вона вимагає більше.
 2. Необхідність придбання компресора, вибір якого залежить від класу пневмоінструменту.
 3. Необхідність придбання спеціальних осушувачів і фільтрів для очищення повітря.
 4. Необхідність використання рукавичок через істотне охолодження в процесі роботи корпусу пневмоинструмента без зовнішнього облицювання.
 5. Схильність до корозії.
 6. Більш висока вартість у порівнянні з електроаналогами.

Електроінструменту для роботи потрібне лише підключенню до електропостачання. Пневматичний інструмент вимагає цілого комплексу додаткового оснащення, куди включається компресор, обладнання для підготовки повітря і пневмомагистраль. Споживання повітря в процесі роботи пневмоінструменту становить до 400 л/хвилину. Компресор обов'язково слід купувати з продуктивністю вдвічі більше обсягу потрібного стисненого повітря.

Знаючи про основні позитивні і негативні моменти використання пневмоінструменту, можна вибирати необхідну модель. При цьому обов'язково слід брати до уваги бездоганність корпусу інструмента, його потужність, продуктивність, наявність і розташування елементів управління, допустимість використання балансира.

Надійний пневмоінструмент від відомих виробників Ви можете придбати у магазині «Ліга Інструмент». Тут Ви знайдете високоякісний пневмоінструмент від таких іменитих виробників як Makita, Metabo, Sigma, Yato, Intertool, Mastertool та інших. У магазині «Ліга Інструмент» можна придбати професійні та побутові моделі різного інструменту, в тому числі і пневмоінструмент, за розумними цінами і з швидкою доставкою!

// /*