Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

На що треба звертати увагу при виборі молотка?

Ні один побутовий чи професійний набір не може обійтись без певних інструментів. Звісно, вони будуть відрізнятися якістю, виробниками, але принцип дії матимуть однаковий. тому слід уважно ставитися до вибору необхідного обладнання.

Найпопулярнішим серед цього списку виявися слюсарний молоток. З його допомогою можна забивати цвяхи, пробивати отвори. Складається він з дерев’яної або пластикової ручки та металевої основи. Для зручності використання ручка має антиковзаючу поверхню.

Дехто вважає, що всі ці інструменти нічим не відрізняються один від одного. Але це зовсім не так. Тому при виборі варто враховувати певні параметри:molotok_Master_Tool

  • основа;

  • рукоятка.

В залежності від призначення обух може мати різні розміри і відповідно вагу. Та і сама ручка теж має декілька варіантів.

Якщо взяти занадто легку модель, то сили удару не вистачить на забивання цвяха. Досить важкий варіант може пошкодити крихкий матеріал. Та і працювати з ним буде незручно. Тому перед початком роботи врахуйте ці моменти та підберіть найоптимальніші інструменти.

Підбираємо інструменти по правилам

Особливої уваги заслуговує саме робоча частина. Адже на неї покладається основне навантаження. Її виготовляють тільки із загартованої сталі. Обух повинен бути кованим, а не відлитим. Це дозволяє максимально ефективно використовувати пристрій під час роботи. Та і характеристики значно міцніші, ніж у сплавлених варіантів.

Варто звернути увагу і на саму рукоятку. Вона повинна бути максимально зручною. Для її виготовлення використовують різні матеріали:

  • дерево;

  • пластик;

  • поліуретан.

Найкращим варіантом звісно буде дерево. Подібні моделі користуються попитом. Дерев’яні ручки витримують значні навантаження. Та і термін служби досить високий. Якщо все-таки сталося і рукоятка зламалася, то її досить легко замінити. Просто знайдіть кілок відповідного розміру і прикріпіть. З пластиком чи поліуретаном це зробити нереально. Прийдеться купувати новий.

Якщо дерево не подобається, то можете вибрати інші матеріли. Вони досить міцні і при сильних ударах не деформуються.

З нашим магазином вам не страшний будь-який ремонт. Адже ми пропонуємо широкий набір інструментів, який точно стане у нагоді кожному. Для зручності клієнтів ціни та характеристики товарів вказані одразу під фото. Якщо хочете щось уточнити, то зв’язуйтесь з нашими консультантами.

// /*