Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Кутові шліфувальні машини Metabo - продуктивність, надійність, інновації!

За весь час існування відомого у всьому світі виробника електроінструментів Metabo, кутові шліфувальні машини Metabo зміцнилися в якості невід'ємно частини більшості виробничих процесів на дрібних і великих підприємствах в різних куточках всієї планети. Саме болгарки (КШМ) користуються чималою популярністю серед усього товарного асортименту Metabo, вони наділені масою позитивних характеристик, якими абсолютно не можуть похвалитися інші моделі КШМ. Болгарки (КШМ) Metabo по праву заслуговують першість у професіоналів. Metabo славиться величезним асортиментом болгарок, серед якого обов'язково знайдеться необхідна КШМ для виконання конкретного завдання. Болгарки (КШМ) Metabo можна розділити на компактний, середній і вищий професійний клас. Детальніше зупинимося на моделях даних класів.

Угловые шлифмашины Metabo – производительность, надежность, инновации!

Болгарки (КШМ) Metabo компактного класу являють собою легкі моделі, вага яких знаходиться в межах від 1,8 кг до 2,1 кг, показник потужності становить 0,68 до 1,45 кВт. Це електроінструменти, які передбачені для шліфування, різання, обдирання різних матеріалів. Болгарки (КШМ) Metabo компактного класу працюють з колами діаметром 100, 115, 125 і 150 мм. Очевидно, що компактні болгарки (КШМ) Metabo відрізняються легкою вагою. Але професіонали розуміють, що це досягається за рахунок установки пластикових конструктивних елементів натомість металевих. Через це може знизитися витривалість і взагалі експлуатаційні властивості. Занадто легкі болгарки деякі фахівці вважають одноразовими. Для надійної, продуктивної роботи надзвичайно важливе співвідношення ваги до якості. Болгарки (КШМ) Metabo характеризуються ідеальним відповідним балансом. Тільки болгарки (КШМ) Metabo можуть поєднувати легку вагу і відмінні результати роботи в екстремальних умовах із сильними перевантаженнями.

Угловые шлифмашины Metabo – производительность, надежность, инновации!

Болгарки (КШМ) Metabo середнього класу мають показники потужності від 1,4 кВт і до 1,7 кВт. Такі болгарки оптимально розрізають товстостінні профілі і шліфують з обдиранням товсті зварювальні шви. Вага моделей середнього класу варіюється від 2,8 і до 3,9 кг, вони комплектуються шліфувальними кругами діаметром 150 і 180 мм. Болгарки (КШМ) Metabo середнього класу справляються з інтенсивними навантаженнями, а порівняно легка вага робить можливою тривалу роботу з КШМ без втоми.

Болгарки (КШМ) Metabo вищого класу – це важковаговики від 5,7 до 6,4 кг з потужністю 2,2-2,6 кВт, призначені для розрізання бетону, каменю цегли та шліфування твердого матеріалу. Болгарки (КШМ) Metabo даного класу нерідко використовуються разом зі спеціальним штативом. У цих моделях використовуються шліфувальні кола розміром 180 і 230 мм. Болгарки (КШМ) Metabo вищого класу демонструють найвищий ККД, потужність і крутний момент. Ці болгарки (КШМ) Metabo спеціально оснащуються електронікою, яка за рахунок зниження оборотів запобігає перевантаження і перегріву. Така система захисту - це інновація Metabo, якою не володіє жоден інший виробник КШМ.

Інноваційні переваги, завдяки яким так цінуються болгарки (КШМ) Metabo, варто розглянути більш докладніше.

Інноваційні переваги КШМ Metabo

1. Двигун Marathon КШМ Metabo

Це легендарна, запатентована розробка Metabo. Відрізняється винятковою системою захисту проти пилу і від перегрівання. Така система знижує негативний вплив шліфувального пилу, який призводить до перегріву і навіть до поломки болгарки. Двигун Marathon є абсолютно нечутливим до абразивного впливу пилу. Це досягається покриттям обмотки статора епоксидною смолою і захисною решіткою обмоток якоря, що конструктивно нагадує колесо велосипеду. Під час швидкого обертання «спиць» від якоря відкидаються частинки пилу. Великий вентилятор оптимально охолоджує мотор. Як підтверджують численні випробування, болгарки (КШМ) Metabo, оснащені двигуном Мarathon володіють збільшеним на 50% експлуатаційним терміном.

2. Муфта безпеки Metabo S-automatic в КШМ Metabo

Даний елемент забезпечує оперативну реакцію на заклинювання диска і захищає КШМ від зворотного удару в процесі роботи. Розчеплення відбувається механічно в болгарках компактного і середнього класу. Муфта Metabo S-automatic миттєво зупиняє передачу зусилля між шпинделем і валом двигуна, при цьому двигун обертається далі, за рахунок чого забезпечується охолодження інструменту при нерухомому шпинделі. Болгарки (КШМ) Metabo вищого класу оснащені електронною системою, яка спрацьовує при заклинювання диска за мить, припиняючи подачу струму і відключаючи двигун.

3. Вугільні щітки в пилозахищеному корпусі болгарки Metabo

Такий конструктивний елемент запобігає можливі пошкодження мотора, бо болгарки (КШМ) Metabo автоматично відключаються, якщо вугільні щітки зношені.

4. Закритий вимикач КШМ Metabo

Запобігає електричним перебоям в роботі через утворення абразивного пилу.

5. Система Metabo «Quick»

Дана система дозволяє проводити швидку заміну диска без ключів або інших додаткових пристосувань.

6. Колесо для регулювання числа обертів болгарки

Болгарки (КШМ) Metabo експлуатуються для роботи з широким діапазоном матеріалів. У цьому випадку функція регулювання обертів допомагає вибрати оптимальну швидкість, відповідну під особливості кожного матеріалу. За рахунок регулювання числа обертів болгарки (КШМ) Metabo досягають найкращого показника якості виконання завдань.

7. Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic(VTC)

Завдяки такому конструктивному рішенню, встановлене число обертів залишається стабільним навіть при збільшенні навантаження. Розумна електроніка здатна виявити, коли підвищується навантаження і знижується інтенсивність роботи, а також збільшити крутний момент, що відбувається непомітно для користувача.

8. Дискове гальмо Metabo

Ця функція практично моментально зупиняє диск при виключенні болгарки, значно зменшуючи травмонебезпеку при роботі з інструментом.

9. Рукоятка Vibratech (MVt) Metabo

Ця антивібраційна рукоятка, що амортизує коливання і запобігає прослизання руки, є конструктивною знахідкою для тривалих робіт і безперервної експлуатації інструменту.

10. Автобалансир Metabo

Технологія автобалансування на 50% збільшує експлуатаційний період диска і довговічність роботи самої болгарки. Спрацьовує дана технологія наступним чином: розміщені у фланці кульки автобалансиру, обертаючись групуються, зміщуючи центр тяжіння і створюючи протидію дисбалансу шліфувального круга. За рахунок автобалансиром усуваються шкідливі вібрації для рук і кистей.

11. Блокування повторного включення болгарки

Передбачається на випадок, якщо раптово пропала електрика. При поновленні електроживлення болгарки (КШМ) Metabo раптово не включаються, а про появу струму свідчить лампочка на інструменті, що мерехтить червоним світлом. Щоб відновити роботу просто потрібно натиснути кнопку включення.

12. Функція плавного пуску КШМ

Є актуальною для потужної КШМ, дозволяє без ривків запускати інструмент.

13. Литий під тиском корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.

Завдяки особливим фізичним властивостям, алюміній швидко відводить тепло. Це допомагає продовжити термін надійної служби болгарки.

14. Кожух болгарки Metabo із захистом від провертання

Дуже зручне пристосування, особливо коли потрібно часта зміна положення захисного кожуха в КШМ.

15. Додаткова рукоятка Metabo

Незамінне пристосування, за допомогою якого можна надійно утримувати інструмент в будь-яких положеннях.

16. Ергономічний дизайн Metabo

Дизайн КШМ Metabo завжди відповідає вимогам до максимально комфортної роботи з інструментом і специфіці певного завдання.

Угловые шлифмашины Metabo – производительность, надежность, инновации!

Висококласні болгарки (КШМ) Metabo продаються тільки в професійних магазинах, де достовірно підтверджується якість і справжність електроінструментів, а також надаються гарантії виробника. Таким магазином є «Ліга Інструмент», який постачає електроінструменти на умовах офіційного дилера відомих фірм-виробників техніки.

Вас цікавлять болгарки (КШМ) Metabo? Сміливо звертайтеся до фахівців магазину «Ліга інструмент»! Переконайтеся самі - у нас найбільший асортимент КШМ Metabo! Вам нададуть вичерпну інформацію про всі моделі, що Вас цікавлять, особисто, по телефону або в онлайн режимі. Вибирайте болгарки (УШМ) Metabo в «Ліга Інструмент»!

Перейти до Каталогу Metabo

// /*