Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Чим відрізняється електричне обладнання?

Напевно кожен із нас дратувався звуку дрилі із сусідньої квартири. Звісно, це неприємно але можна потерпіти деякий час ці незручності. А самі теж неодноразово використовували інструменти для ремонту. Без нього ніяк не обійтись.

Наявність таких пристроїв значно полегшує будь-які ремонтні роботи в рази. З їх допомогою можна виконати все значно швидше та ефективніше. На сучасному ринку можна знайти багато моделей зарубіжного виробництв, але хороший український електроінструмент нічим не поступається за популярністю.

Що можуть виконувати?Електроинструмент

Усі ці пристрої активно використовуються для домашнього та промислового вжитку. Величезна кількість моделей дозволяє виконувати такі будівельні дії:

  • свердлити отвори;

  • шліфувати поверхні;

  • фарбувати;

  • різати.

Це ще не повний перелік можливостей електричного обладнання. З його допомогою час виконання усіх процесів пришвидшується і підвищується якість.

Правила вибору

Крім призначення пристрої відрізняються ще такими критеріями:

  • сфера застосування;

  • принцип дії;

  • виробник.

Звісно, що для промислового та домашнього використання потрібно підбирати різні моделі. Для промислових об’єктів усі технічні характеристики мають бути значно вищими. Адже вони витримують значне навантаження. Для домашніх варіантів ці критерії трохи нижчі. Їх не так часто використовують, тому й навантаження значно менше.

Важливу роль грає і джерело енергії пристрою. Воно буває двох основних видів:

  • мережа;

  • акумулятор.

При першому варіанті пристрій має бути постійно приєднаним до мережі. Це не зовсім зручно під час виконання деяких робіт. На об’єктах з відсутністю напруги їх неможливо використовувати.

Наявність акумулятора дозволяє розширити це поле діяльності. Тільки варто пам’ятати, що заряду для постійного використання вистачить лише на декілька годин. Після цього потрібно заряджати акумулятор.

Також варто враховувати і виробника. Вітчизняні моделі нічим не поступаються зарубіжним за якістю. Адже виготовляються за одними і тими самими принципами.

З допомогою нашого магазину зможете легко придбати електричне обладнання вітчизняного виробництва. Ми пропонуємо достатньо широкий вибір асортименту для різноманітних будівельних робіт. Якщо не можете визначитись з вибором, то консультанти допоможуть у всьому розібратися. Ціни на товари одні з найдемократичніших. 

// /*