Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Час дзвінка
Сообщение
Код з картинки*
CAPTCHA
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Каталог товарів

Пропонуємо генератори - з нами у вас завжди буде світло!

03.12.2014

Автономні джерела живлення - це зовсім не предмет розкоші, а скоріше можливість забезпечити нормальне життя і роботу в екстремальних умовах, які створюються вітчизняними коммунальниками або погодою. Звичайно, можна судитися з постачальниками електроенергії, писати їм скарги і лаяти останніми словами. Однак, як показує практика, це марна трата часу та нервів. Можливо варто задуматися над альтернативним рішенням? Адже воно вже знайдено - це використання генератору.

В Інтернет-магазині «Ліга Інструмент» представлено великий вибір генераторів. На нашому сайті можна ознайомитися з їхніми технічними характеристиками і з легкістю замовити будь-який генератор.

Перед придбанням генератору, необхідно добре обміркувати, яким чином він буде використовуватися. Наприклад, чи буде генератор постійним джерелом енергії або резервним, на випадок тимчасового відключення електрики. Першочергово потрібно визначитися скільки буде джерел споживачів електроенергії, яка потужність джерел, скільки вони мають фаз. Важливо вирішити чи буде це бензиновий генератор або дизельний, з повітряним або рідким охолодженням, синхронний або асинхронний. Також має значення місце для установки агрегату, для того, щоб шум під час його роботи не заважав.

Якщо приїхати на дачу на декілька днів і в процесі перебування користуватися телевізором, холодильником і вмикати світло, то в цьому випадку цілком підходить генератор з потужністю 2-3 кВт. Краще буде придбати такий генератор з бензиновим двигуном, адже він легший і набагато дешевший, ніж дизельний аналог. Він досить зручний в транспортуванні і використанні та швидко виручить в найнесподіванішій ситуації. Саме для цього ми рекомендуємо розглянути та придбати на нашому сайті такі популярні варіанти як генератор бензиновий Кентавр КБГ 258 з потужністю 2,8 кВт. Представлена модель укомплектована чотиритактним одноциліндровим двигуном потужністю 7л.с., що володіє системою повітряного охолодження, має бак на 15 л і вельми ощадливо витрачає паливо, завдяки чому і здатна працювати до 11 год без зупинок. Ручний стартер прискорює запуск Кентавр КБГ-258, а продуманий захист вберігає від поломок, продовжуючи його термін служби. Генератор запросто знайде своє застосування, як в домашніх, так і в промислових умовах. Або, наприклад, генератор бензиновий "VITALS"ERS2.5b з потужністю 2,5 кВт має автоматичне введення резерву, завдяки чому апарат працює майже як "інтелектуальна машина", вчасно включаючись в разі збою стаціонарного енергозабезпечення.

C:\Users\pk-2\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Картинка.jpg

Якщо генератор купується для виробництва, будівництва або здійснення інших робіт і необхідно експлуатувати генератор, наприклад, щонайменше протягом вісьми годин щодня для підключення різного обладнання, приладів, верстатів, тут необхідно використовувати генератор з потужністю від 6 до 15 кВт професійного класу з додатковими можливостями синхронного типу. Отже, обираючи генератор, необхідно добре розуміти деякі особливості його призначення та використання.

Генератор для приватного будинку

В приватному секторі відключення електроенергії трапляється набагато частіше. Та й лінії електропередач тут, як правило, знаходяться в гіршому стані. Аналогічна ситуація - в дачних кооперативах і, іноді, в котеджних містечках, які спочатку змушені підключатися до старих ліній електропередач. Велика частина приватних будинків забезпечена газовими котлами та водяними насосами, яким потрібна безперебійна подача електроенергії. Найчастіше, опалення в будинку теж повністю залежить від електрики - тени, конвектори, теплі підлоги мають потужність приблизно від 5 до 10кВт на кожні 100 квадратних метрів. Загалом, відключення електроенергії для приватного сектору означає перебої і з іншими комунальними благами. Вибір генераторів для приватного будинку досить великий. Ми рекомендуємо звернути увагу на таку модель генератора, що представлена в нашому інтернет-магазині як Кентавр ЛБГ 505Е з потужністю 5,5 кВт. Бензиновий потужний однофазний генератор Кентавр ЛБГ-505 Е з високою продуктивністю і широким спектром застосування в побуті здатний забезпечити безперервне енергопостачання протягом 10 годин, завдяки надійному чотирьохтактному одноциліндровому двигуну із продуманою системою охолодження і економній витраті палива. Кентавр ЛБГ-505 ЕА обладнаний електричним пуском і баком на 10 л, в ньому також присутній автоматичний регулятор напруги і датчик, що попереджає про низький рівень масла в двигуні.

Якщо у Вашій місцевості часті відключення електрики або ваш будинок знаходиться далеко від електричних мереж, вам ідеально підійде дизельний генератор з рідинним охолодженням. Він коштує чимало, але Ви купуєте надійну, безпечну, малошумну і довговічну в експлуатації електростанцію. Електростанції Kipor високої потужності мають рідинну систему охолодження, завдяки чому вони можуть використовуватися як основне і резервне джерело електропостачання протягом довгого періоду часу до декількох місяців.

Генератор для квартири

Використовувати окреме джерело живлення в звичайній квартирі знаходиться в стандартному багатоквартирному будинку можна далеко не завжди. Потрібно пам'ятати що будь-який генератор - це вихлопні гази, вібрація і шум, які можуть заважати і Вам, і Вашим сусідам. Силова установка вимагає наявності додаткових площ. Як правило, для квартир годяться однофазні генератори потужністю 2,5-5,5 кВт з одноциліндровим двигуном, повітряним охолодженням і всепогодним шумопоглинальним кожухом. Ми пропонуємо широкий вибір оптимальних моделей з відповідними характеристиками. Розгляньте, наприклад, такі варіанти як Бензогенератор Tiger TG3700 або генератор бензиновий 3,2кВт YATO.

Бензогенератор Tiger TG3700 призначений для застосування в побуті. Має легку вагу і досить компактний розмір. У комплектації машини Yato YT-85434 є верхньоклапанний одноциліндровий 4-х тактний двигун з примусовим повітряним охолодженням, автоматичний регулятор вихідної напруги і система захисного вимкнення при перевантаженнях і зниженому рівні масла.

Генератор для офісу

Ставити генератор в офісі має сенс тоді, коли перебої з електрикою всерйоз впливають на продуктивність. Якщо без комп'ютерів та офісної техніки робота стоїть, то генератор необхідний однозначно. У випадку з невеликими окремими офісами (до 100 квадратних метрів) на перших поверхах житлових будинків, споживання та вимоги розраховуються так само як в квартирі - необхідний одно- або трифазний генератор потужністю від 5-8 кВт, як наприклад, "VITALS"EST 6.0bg master.

Це чудова модель з професійним економним двигуном. Володіє комбінацією двох систем подачі палива: бензин і газ. Модель також оснащена безпечним режимом подачі масла, коли система автоматично відключається при досягненні рівня критичної точки. Апарат відрізняється простотою і легкістю як в управлінні, так і в обслуговуванні. Якщо ж офіс знаходиться в бізнес-центрі, то було б практичніше придбати один генератор для всієї будівлі. Його потужність буде залежати від площ приміщень.

Генератор для магазину

Необхідність джерела безперебійного електроживлення в будь-якому магазині є очевидною. Якщо відключають електроенергію, навіть відкрити кассу немає можливості. Наприклад, для забезпечення основних потреб невеликого магазину продовольчих товарів ( функціонування морозильних камер, холодильників, підсвічування вітрин) найчастіше, цілком достатньо побутової електростанції потужністю до 10 кВт, оснащеної автозапуском і всепогодним шумопоглинальним кожухом. Саме такими характеристиками володіє ряд моделей Kipor. Ці генератори призначені для найширшого спектру задач, включаючи як побутові так і промислові потеби.  

Генератор для готелю

Придбати генератор для готелю вкрай необхідно для забезпечення максимального комфорту постояльців навіть за умов перебоїв електромережі. Потужність генератору в цьому випадку повинна визначатися технічними потребами оснащення кухні чи ресторану, а також кількістю бойлерів (вони можуть бути в кожному номері). Якщо це міні-готель номерів на 10, то достатньо генератора потужністю 30-40 кВт. Великі готелі користуються установками 150-300 кВт. Особливу увагу слід приділити шумоізоляції. Всі ці рекомендації справедливі також для інших установ подібного типу: пансіонатів, санаторіїв і баз відпочинку.

Генератор для виробництва

Найбільших збитків через відсутність безперебійних джерел живлення, безперечно, зазнає промисловість. Є підприємства, де зупинку виробничого процесу можна порівняти хіба що з розоренням. У виробництві використовуються обладнання різної потужності, спеціально призначене для промислових цілей. Коли ж мова йде про великі, промислові підприємства повного циклу, то споживання може досягати тисяч кіловат. А такі дрібні промислові об’екти як заправки, автомийки, СТО теж обов’язково потребують безперебійники, тому що без них працювати практично неможливо. У такому випадку гарно виконає поставлену задачу бензиновий генератор Kipor KGE12E3 з потужністю 10,5 кВТ

http://www.3kita.com.ua/files/products/2703875.200x200.jpg?d0925ffc823d66e12f353db229aadd7b

Бензогенератор Kipor KGE12E3 є оптимальнім варіантом для резервування мережі на підприємстві(з можливістю підключення системи автоматичного запуску), а також для проведення будівельних робіт(трифазний електроінструмент). Автоматичний регулятор напруги забезпечує високу якість вихідної напруги. Генератор даної моделі володіє системою захисного відключення при пониженні рівня олії. Електронне запалення не вимагає додаткових налаштувань, що спрощує обслуговування двигуна впродовж усього терміну служби. 

«Ліга Інструмент» запрошує скористатися гарною можливістю вибрати відповідний саме до ваших індивідуальних потреб та запитів генератор. Ми добре знаємо все, що потрібно для того, щоб у ваших оселях і на виробництві завжди було світло!


// /*