Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Час дзвінка
Сообщение
Код з картинки*
CAPTCHA
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Каталог товарів

Фарборозпилювачі від провідних виробників у великому асортименті!

16.09.2015

Швидко і якісно пофарбувати будь-яку поверхню допоможе хороший фарборозпилювач, відповідну модель якого можна підібрати в нашому каталозі. У розділі «Пневматичний інструмент» можна вибрати відмінний фарборозпилювач професійного чи побутового призначення від торгових марок Intertool, Neo, Sigma, Metabo, Master Tool, Yato. Країни-виробники: Німеччина, Китай, Польща, Україна, Японія.

Фарборозпилювачі від провідних виробників у великому асортименті!

Пневматичний фарборозпилювач або фарбувальний пістолет - це інструмент, який знайшов широке застосування в різних виробничих сферах, ремонтних і будівельних роботах, малярних майстернях і СТО. Пневматичний фарборозпилювач є найбільш затребуваним серед інших видів фарбувального обладнання, так як тільки за допомогою даного інструменту можна досягти найвищої якості фарбування різних поверхонь у поєднанні з мінімальною втратою лакофарбового матеріалу. Ось чому пневматичний фарборозпилювач є найбільш популярним серед більшості користувачів. Фарборозпилювач може наносити на будь-які поверхні фарбу, лак і клей. Пневматичний фарборозпилювач може працювати виключно в комплекті з компресором, але принцип його роботи досить простий. Фарборозпилювач під'єднується до компресора спеціальним шлангом високого тиску, який подає стиснене повітря в розпилювач. Під дією стисненого повітря фарба розпорошується на дрібні частинки, які потрапляють через форсунку фарборозпилювача на поверхню, що фарбується. Фарборозпилювач може бути оснащений регулятором величини факела, регулятором тиску, регулятором кількості фарби.

Вибирайте пневматичний фарборозпилювач в «Ліга Інструмент», де вас чекає найширший асортимент, ввічливе обслуговування і швидка доставка. Вибираючи відповідний фарборозпилювач, буде корисно дізнатися які існують моделі і розібратися в нюансах роботи з таким обладнанням. Давайте докладніше розглянемо деякі моделі, які пропонуються нашим інтернет-магазином.

Фарборозпилювачі від провідних виробників у великому асортименті!

Якщо Ви хочете швидко і якісно пофарбувати стіни або інші предмети, проводячи оздоблювальні або ремонтні роботи, вибирайте Фарборозпилювач Intertool PT-0201 1 / 0мм. Ця модель буде оптимальним вибором для того, щоб виконати нескладну роботу по фарбуванню. Даний фарборозпилювач працює за технологією НР (високого тиску), це означає, що в ході роботи інструментом використовується високий тиск у поєднанні із зниженою витратою повітря. Робочий тиск становить до 5 Атм, а витрата повітря не перевищує 130 л / хв. Краскопульт Intertool PT-0201 може працювати з більшістю лакофарбових матеріалів і якісно виконує побутові фарбувальні завдання.

Фарборозпилювачі від провідних виробників у великому асортименті!

Підбираючи фарборозпилювач для професійного використання, зверніть на моделі Фарборозпилювач Intertool PT-0131 1 / 3мм проф. або Пістолет фарбувальний Metabo FSP 600. Фарборозпилювач Intertool PT-0131 1 / 3мм проф. спеціально розроблений для високоякісного, професійного фарбування металевих, пластикових, дерев'яних поверхонь водорозчинними, акриловими фарбами, нитрофарбами, неметалікамі, металіками, різними видами грунтовок, рідкими шпаклівками. Алюмінієвий бачок в даній моделі знаходиться зверху фарбувального пістолета, забезпечуючи зручність при експлуатації і рівномірну подачу фарби. Більш докладно про фарборозпилювач Intertool PT-0131 читайте в технічному описі на сайті, де можна навіть порівняти дану модель з іншими.

Фарборозпилювачі від провідних виробників у великому асортименті!

Пістолет фарбувальний Metabo FSP 600 оснащений регулюванням подачі фарби і повітря, що дозволяє наносити фарби і грунтовки різної густини. Дана модель демонструє чудову якість нанесення фарби і підходить для тривалого використання без втоми, що гідно оцінять саме професіонали.

Фарборозпилювачі від провідних виробників у великому асортименті!

Пістолет фарбувальний HVLP 1.4 Sigma - універсальний краскопульт, застосовуваний при фарбуванні, лакуванні, грунтовці, шпаклівці виробів з дерева, пластику, кераміки та інших твердих матеріалів. Модель має зручний корпус, який полегшує роботу, і, разом з тим, робить її більш продуктивною. Краскопульт HVLP 1.4 Sigma має широку сферу застосування, може використовуватися в автомайстернях, на виробництві та при виконанні ремонтних робіт, а також в домашніх умовах.

У нашому каталозі також можна вибрати фарборозпилювач від японського виробника Yato, польського виробника Neo. Фарборозпилювач Nеo будь-якої моделі відрізняє висока якість якого підтверджена європейським сертифікатом безпеки CЕ та 25 річною гарантією виробника.

Серед безлічі моделей, Ви точно знайдете відповідний фарборозпилювач в магазині «Ліга Інструмент»!

// /*