Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Історія компанії

Як все починалося?

Історія компанії «Ліга Інструмент» почалася 5 квітня 2014 в місті Житомир з відкриття магазину інструментів для ремонту та будівництва, де ми презентували покупцям широкий асортимент електрообладнання побутового та професійного рівня провідних світових брендів: DeWalt, Metabo, Makita. Стенд з інструментом DeWalt став особливою гордістю магазину, тому що компанія «Ліга Інструмент» стала офіційним представником цієї торгової марки в Житомирі.

Історія компанії

У магазині стали проходити майстер-класи по роботі з професійним інструментом, організовувати презентації інструментів разом з офіційними представниками виробників. Компанія «Ліга Інструмент» презентувала нову послугу для своїх клієнтів - виїзні виставки-демонстрації (шоу-руми) обладнання. Відкрився прокат інструментів, завдяки чому клієнти отримали можливість якісно виконувати роботу за допомогою надійних інструментів за оптимальну вартість.

Історія компаніїІсторія компанії

На честь першого дня народження «Ліга Інструмент», компанією проводився розіграш LCD телевізора серед покупців. У магазині розробили систему гнучких знижок і постійно пропонують цікаві акції та спеціальні пропозиції.

Як ми працюємо зараз?

Продаж електро-, бензо- і акумуляторного інструменту від провідних світових виробників є основним напрямком нашої діяльності. На сьогоднішній день у нас представлений найширший асортимент для будівництва та ремонту, а також для садових і сільськогосподарських робіт. «Ліга Інструмент» виступає офіційним дилером більшості відомих брендів - виробників електроінструментів і будівельного обладнання. Ми продаємо висококласний інструмент від більше, ніж 80 торгових марок світового рівня.

Наш пріоритет - оптимальне співвідношення ціни до якості.

Наша мета - забезпечити кожного споживача всім необхідним інструментом і зробити максимально зручними для клієнтів пошук і вибір покупки.

Тому ми відкрили інтернет-магазин, де можна придбати інструменти з доставкою по всій Україні. На нашому каналі YouTube постійно розміщуємо відео огляди нашої продукції.

Компанія «Ліга Інструмент» працює виключно з перевіреними світовими та вітчизняними виробниками, тому наші інструменти відрізняються якістю, гарантійним та сервісним обслуговуванням високого рівня.

Історія компаніїІсторія компанії

Наша команда складається з талановитих фахівців, професіоналів своєї справи. Продавці-консультанти надають покупцям будь-яку інформацію, допомагають визначитися з вибором інструменту і відповідають на всі питання з приводу експлуатації та обслуговування обладнання.

Які у нас плани на майбутнє?

Компанія «Ліга Інструмент» постійно розвивається і росте.

Ми прагнемо до завоювання лідерських позицій на ринку, постійно накопичуючи корисний професійний досвід.

Ми плануємо збільшити й удосконалити спектр послуг для своїх клієнтів в процесі продажу інструментів.

Ми прагнемо наситити вітчизняний ринок якісним і конкурентоспроможним товаром, так як наш асортимент складається з провідних торгових марок.

День за днем складається історія нашої компанії, і ми впевнено дивимося в майбутнє, адже наша місія полягає в тому, щоб надати кращий інструмент для всіх, хто займається будівництвом, ремонтом і облаштуванням будинку і саду.

// /*