Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Гарантія та сервіс

До кожного товару, представленого в нтернет-магазині «Ліга Інструмент», надається гарантія, чим підтверджується зобов'язання виробника по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на терміни, встановлені сервісною політикою виробника. Гарантія до кожного товару має свій термін. Терміни гарантії до кожного товару можна подивитися в технічних характеристиках товарів на нашому сайті.

Гарантія до будь-якого товару з магазину «Ліга Інструмент» передбачає те, що Ви обов'язково отримаєте гарантійний талон виробника, який гарантує сервісне обслуговування в спеціалізованих сервісних майстернях протягом усього терміну експлуатації інструментів.

Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає гарантійний талон виробника, в якому зазначаються:  модель, серійний номер, гарантійний термін, дата продажу товару, адреси та телефони сервісних центрів, авторизованих виробником.

Обмін або повернення товару

Товар можна обміняти або повернути протягом 14 днів після покупки. Це право гарантується Законом «Про захист прав споживачів». У відповідності із діючим законодавством, товар належної якості можна повернути або обміняти протягом 14 днів з дня продажу, у тому випадку, якщо цей товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві на проданий товар.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушувались. 

Обміняти або повернути товар можна за адресою: 

м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 18, з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 18-00, в суботу і неділю  з 9-00 до 17-00. 

Телефон: +38 (093) 408 33 77

Якщо Ви проживаєте не в Житомирі, можна відправити товар за вказаною вище адресою, скориставшись послугами "Нової пошти" або сервісом "Автолюкс". Якщо у товара збережено товарний вигляд і упаковка, ми обміняємо його або повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів. 

// /*