Замовити дзвінок
 

Графік роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 18:00
СБ 09:00 - 13:00
НД вихідний

Загрузка...
Каталог товарів

Наші партнери

«Доминант» — Лідер в будівництві зрубів та домівок зі зрубу

Логотип будіівельної фірми Домінант

Наш партнер будівельна компанія «Домінант» - лідер в будівництві дерев’яних будинків з брусу, бань, альтанок та інших дерев’яних конструкцій. Крім дерев’яного будівництва, підприємство спеціалізується на виробництві садових меблів, паливних гранул, профільних виробів та термодеревини (thermowood).

Компанія "Домінант" має власну величезну базу вже готових унікальних проектів дерев'яних будинків, які були розроблені та реалізовані саме професіоналами цього підприємства. На сьогоднішній день дерев’яні будинки з брусу в усьому світі стають все популярнішими і по-особливому цінуються. Такі дерев'яні будинки вважаються найбільш екологічними і, відповідно, дорогими і престижними. Дерев’яні будинки з брусу, які проектує і будує компанія "Домінант", можна знайти по всій території України і навіть в далекому зарубіжжі. Компанія «Домінант» успішно розвиває свою діяльність і будує дерев’яні будинки в Ізраїлі, Німеччині та Бельгії. Проекти будинків можна переглянути на сайті будівельної компанії «Домінант» http://www.dominant-wood.com.ua/

Сучасні дерев’яні будинки та безпосередньо весь процесс будівництва складно уявити без провідних технологій та професійних інструментів,  які дозволяють не тільки збільшити продуктивність, але і значно вдосконалюють процесс будівельних або ремонтних робіт. Будівельна компанія «Домінант» в своїй діяльності успішно співпрацює з підприємствами, які пропонують професійні інструменти та комплектуючі матеріали, що забезпечують будівництво дерев'яних будинків з брусу а також лазень і альтанок, садових меблів та інших дерев'яних конструкцій. Компанія «Домінант» протягом багатьох років будує дерев’яні будинки з брусу. Фахівці підприємства готові реалізувати проект та побудувати дерев’яний будинок в будь-якому регіоні нашої країни і за кордоном.Обирачи будівельну компанію «Домінант», Ви можете бути твердо впевнені в якості будівельних послуг і пропонованої продукції!


"Гордетан"
Дом-студия из сруба

Проект Гордетан - фото, ціна

Внутрішнє планування має функціональні і зручні приміщення, робочий кабінет, три спальні і великий гардероб.


"Одіссей"
Сруб дома отдыха

Проект Одиссей - фото, ціна

Запропонований проект може прекрасно служити в якості самостійного будинку відпочинку або ж стати оригінальним доповненням великого туристичного комплексу.


"Жартіна"
Двухэтажный особняк из бруса

Проект Жартина - фото, ціна

Особняк спроектований на два поверхи, які включають просторі, світлі приміщення спалень, вітальні, кухні, тераси.


// /*